Aktualności

rok szkolny 2023/2024

akcja charytatywna na rzecz hospicjum domowego dla dzieci

nasze wychowanki uczestnikami konkursu matematycznego- „żyrafka”

8 marca dzień kobiet

Małym i dużym kobietom naszego przedszkola najlepsze życzenia od Pani Dyrektor , Rady Rodziców i chłopców

lekcja edukacyjna z policjantem

KAWIARENKA – AKCJA CHARYTATYWNA

W DNIU 24 LISTOPADA ODBYŁA SIĘ „KAWIARENKA” POŁĄCZONA Z AKCJĄ CHARYTATYWNĄ DLA CHORYCH CHŁOPCÓW; MATEUSZA PIETRAKA I WIKTORA ZAWADZKIEGO ORAZ ZBIÓRKĄ SŁODYCZY NA RZECZ DZIECI Z DOMU DZIECKA „WRZUĆ CUKIERKA DO PUDEŁKA”

11 listopada święto niepodległości

– do hymnu

mathriders zaprasza na dyniowe party

dzień otwarty 2023

kawiarenka -„Książka w życiu dziecka”, akcja charytatywna dla mateuszka pietraka

12 maja w naszym przedszkolu odbyła się wiosenna kawiarenka. Celem tego spotkania było zorganizowanie biblioteki przedszkolnej (możliwość wypożyczenia książki do domu)połączonej z prezentacją multimedialną „Książka w życiu dziecka”podsumowującą projekt”Mały miś w świecie wielkiej literatury”oraz akcji charytatywnej „Aukcja obrazów przedszkolaków” na rzecz Mateuszka Pietraka,

Dziękujemy wszystkim rodzicom za super zaangażowanie i czynny udział.

Akcja sadzi my

no images were found

Rozpoczęcie roku

1 września wyjazd integracyjno-adaptacyjny przedszkolaków oraz Rodziców nowych przedszkolaków do Stoku Wiśniewskiego (wyjazd dzieci z Przedszkola o godzinie 10, dzieci mogą dotrzeć na miejsce wraz z rodzicami – Stok Wiśniewski 32A) podczas wydarzenia odbędzie się Pasowanie na Przedszkolaka, a także czekają na nas wspólne zabawy.

Informacje dotyczące spraw organizacyjnych zostaną zamieszczone na tablicy informacyjnej w Przedszkoli oraz na zebraniu, które odbędzie się w czwartek 8 września o godzinie 16.15 🧸

W zależności, w którym dniu Przedszkolak zostanie przyprowadzony do Przedszkola 1 lub 2 września prosimy o przyniesienie rzeczy osobistych typu worek na kapcie, szczoteczka i pasta oraz poduszka typu jasiek.

dzień otwarty dla nowych przedszkolaków

#SzkołaDoHymnu

Zaproszenie

Szukasz odpowiedzi na matematyczne problemy swoich dzieci❓ A może chcesz rozwinąć ich matematyczne potencjał❓ Przyjdź na BEZPŁATNE warsztaty dla rodziców i nauczycieli ‼ Podpowiemy jak szybko i łatwo możesz pomóc Swoim dzieciom w nauce matematyki.
👉Zdradzimy proste sposoby jak rozbudzić chęć i zapał do nauki matematyki 🙋 👉Pokażemy ciekawe gry i zabawy wprowadzające m.in. do nauki tabliczki mnożenia. 👉Przedstawimy TOP 10 matematycznych planszówek 🎲
💥 na każdego uczestnika czeka NIESPODZIANKA ‼
Czas: 29.09.2021 godz. 19.00-20.30 Miejsce: Studio Nauczania Matematyki MathRiders ul. Piłsudskiego 66/13
Link do zapisu:  https://bit.ly/warsztaty_dla_rodziców

Drodzy Rodzice!

.

Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.15, maksymalnie do 8.20. O godzinie 8.30 jest śniadanie, które nie będzie przedłużane, jeśli dziecko spóźni się.

Nadal obowiązują procedury związane z zagrożeniem epidemicznym, które są zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zasad obowiązujących w naszym przedszkolu.

Przedszkole obowiązują wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, które obligują nas do wprowadzenia określonych procedur. Ich przestrzeganie ustrzeże nas przed groźnymi skutkami COVID-19, dlatego prosimy o poważne i odpowiedzialne stosowanie procedur.

Przypominamy ,ze do szatni z dzieckiem może wejść jeden opiekun  tylko dzieci nowo przybyłych  z grupy ”Maleństw” i „Królików”.

Żegnamy przedszkole- czas do szkoły

Nadszedł czas pożegnania 6-latków. Radosny a jednocześnie czas nostalgii. Pięknie zatańczony Polonez, wzruszające wiersze i piosenki. Wszystkiego najlepszego na szkolnej drodze życia..

14 czerwca Dzień Rodziny

Dnia 14 czerwca rodziny naszych przedszkolaków miały swoje święto. Uroczystość odbyła się w gospodarstwie agroturystycznym w Stoku Wiśniewskim. Wspólne zabawy z rodzicami poprzedził występ przedszkolaków. Piosenki , tańce , wierszyki o rodzinie ,mamie i tacie wzruszyły niejednego dorosłego gościa- wszak „Rodzina to największy skarb”. W tym dniu nie zabrakło przedniej zabawy i wielu niespodzianek (kolorowa wata cukrowa, owoce i pianki w czekoladzie, wspólnych zdjęć w towarzystwie papugi, konkursy, zawody i gry sportowe…..) Było wspólne grilowanie, mnóstwo radości i śmiechu.