Sukcesy i osiągnięcia

rok szkolny 2021/2022

sukcesy naszych absolwentów

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Mistrz Szybkiego Rachowania” W kategorii klas pierwszych Mistrzem Szybkiego Rachowania został 🎖Kamil Kałuski (kl. 1 c). W kategorii klas drugich Mistrzem Szybkiego Rachowania został 🎖Eryk Głuchowski (kl.2 c). W kategorii klas trzecich Mistrzem Szybkiego Rachowania został 🎖 Bartosz Kokoszkiewicz (kl. 3 c). Wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Alicja Biernacka (kl. 1 a), Jakub Mieleszko (kl. 2 d), Dominik Wojtkowski (kl. 3 c). Serdecznie gratulujemy! Nagrody i upominki zostały wręczone wszystkim uczestnikom konkursu.

Konkurs plastyczny

III miejsce Iga Lipińska w konkursie plastycznym Wielkanocne tradycje

laurka dla babci i dziadka

konkurs plastyczny „tradycje bożonarodzeniowe”

I miejsce Ola Bąbiak, wyróżnienie Kamil Pieńko , nagroda specjalna Natasza Piekarska

III miejsce XXXI Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna

I miejsce

Eliminacje XXXI Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli

4.10.21r.