Sukcesy i osiągnięcia

rok szkolny 2022/2023

Bożonarodzeniowe Anioły- konkurs Mok

Nasi laureaci

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

soSetndpor2u:7m7t7501ialggm mi7l227rd nmiaih0u4l5o318u7i3a t  ·

Mamy już wyniki konkursu plastycznego „Bożonarodzeniowe Anioły”! W konkursie oceniono 403 prace według następujących kryteriów: nawiązanie do tradycji, oryginalność, ciekawa interpretacja tematyki, umiejętność posługiwania się wybraną techniką, walory artystyczne i estetyczne, staranność i trwałość wykonania.

Finał konkursu, uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 13 grudnia o godz. 15:00 w Małej Galerii Sztuki MOK, ul. Sienkiewicza 63.

Komisja w składzie:

1. Andrzej Sołtysiuk – artysta, malarz, rzeźbiarz, wykładowca – przewodniczący komisji

2. Beata Radzikowska – architekt, instruktor malarstwa w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach

3. Kamil Antolak – grafik, plastyk w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach

postanowiła przyznać:

II miejsce – Maja Bartoń

Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka; opiekun: Elżbieta Trojecka

za barwność, emocje i kompozycję

Wyróżnienia

Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka; opiekun: Elżbieta Trojecka

• Juliusz Sosnowski

Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka; opiekun: Elżbieta Trojecka

Kamil Pieńko

spartakiada przedszkoli

II Miejsce

rok szkolny 2021/2022

Konkurs plastyczny Nadleśnictwa w siedlcach

Wyróżnienie dla Ali Domagały i Szymona Kurka

XXvi Festiwal twórczości dziecięcej i młodzieżowej

W kategorii taniec ludowy „Orawa” – wyróżnienie, „Czardasz”- I miejsce

Konkurs matematyczny UPH „Żyrafka”

Konkurs matematyczny ŻYRAFKA Wyróżnienie ; Łukasz Podgajny,Zuzanna Bielecka i Aleksandra Kurowska

XXVi festiwal twórczości dziecięcej i młodziezowej

Maja Kokoszka Laureatem I miejsca w kategorii plastyka

sukces Tymka

Tymek zajął 2 miejsce w kategorii Mikrus U9 w Ogólnopolskim Turnieju Rugby w Siedlcach 28.05 2022 Zdobył 3 przyłożenia przeciwko Budowlani Łódź, Orkan Sochaczew i Skra Warszawa

X festiwal kultury w gok chodów

Nasi wychowankowie ; Ola Bąbiak, Szymon Kurek, Oliwia Szałkiewicz zajeli I miejsce w konkursie plastycznym „Zaczarowany Świat”. Gratulujemy

sukcesy naszych absolwentów

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Mistrz Szybkiego Rachowania” W kategorii klas pierwszych Mistrzem Szybkiego Rachowania został 🎖Kamil Kałuski (kl. 1 c). W kategorii klas drugich Mistrzem Szybkiego Rachowania został 🎖Eryk Głuchowski (kl.2 c). W kategorii klas trzecich Mistrzem Szybkiego Rachowania został 🎖 Bartosz Kokoszkiewicz (kl. 3 c). Wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Alicja Biernacka (kl. 1 a), Jakub Mieleszko (kl. 2 d), Dominik Wojtkowski (kl. 3 c). Serdecznie gratulujemy! Nagrody i upominki zostały wręczone wszystkim uczestnikom konkursu.

Konkurs plastyczny

III miejsce Iga Lipińska w konkursie plastycznym Wielkanocne tradycje

laurka dla babci i dziadka

konkurs plastyczny „tradycje bożonarodzeniowe”

I miejsce Ola Bąbiak, wyróżnienie Kamil Pieńko , nagroda specjalna Natasza Piekarska

III miejsce XXXI Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna

I miejsce

Eliminacje XXXI Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli

4.10.21r.